Zaznacz stronę

Początkiem było marzenie

 

Pomysł na realizacje filmowe powstał w głowie małego chłopca zafascynowanego filmami akcji i science-fiction. Dziś to kilkuosobowy zespół połączony tymi samymi wartościami. Przedstawiłem żartobliwie zespół jako jedna osoba zmieniająca tylko czapki, ponieważ sam musiałem się nauczyć wszystkiego od zera. Bierzemy udział w większych planach filmowych dlatego też szeroki zakres umiejętności jest bardzo pożądany. 

Będąc jeszcze młodzieńcem nagrywałem i montowałem filmiki z wakacji, jednak bardziej poważne podejście do zawodu nabrałem przeprowadzając się do Łodzi w 2017 roku.

  • W kwietniu 2018 roku zatrudniła mnie katolicka fundacja Mocni w Duchu na stanowisko medialne gdzie przygotowałem w półtorej roku ponad 500 materiałów wideo od nagrania do publikacji.
  • W 2018 oraz 2019 roku asystowałem na egzaminach I roku aktorstwa w szkole filmowej jako asystent operatora.
  • Po nawiązaniu współpracy ze Spółką Direct Share Media uczestniczyłem w licznych planach filmowych na przestrzeni 2 lat. Skutecznie zrealizowaliśmy filmy reklamowe dla firm jak: Gizo, Art of Packaging, Jelenie Jaja.
  • W 2020 roku brałem udział jako asystent operatora w serialu „Jonasz z 2b” pod kierownictwem o. Adama Szustaka.
  • Wciąż trwająca współpraca z Eteroplan oraz Transmisje na żywo owocuje u naszych partnerów większą rozpoznawalnością w mediach. Prowadzimy relacje z wydarzeń, transmisje na żywo oraz realizujemy filmy promocyjne.

Zapraszam do kontaktu

Teraz już znasz mnie lepiej. Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy, służę pomocą. Nasz zespół dopełni wszelkich starań by dostarczyć najlepszej jakości usługi.